تبلیغات

اطلاعیه ی شما
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 81
نویسنده پیام
admin آفلاین


ارسال‌ها : 9
عضویت: 4 /10 /1391
محل زندگی: tehran
سن: 16
شناسه یاهو: funy.boy021


قوانین و مقررات انجمن
کلیه فعالیت های این انجمن طبق موازین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران می‌باشد لذا رعایت کلیه قوانین الذامی میباشد  با توجه به نوع فعالیت این وب سایت که جنبه آموزشی دارد هرگونه فعالیت سیاسی، مذهبی و مسائلی که با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین سایت متضاد باشد ممنوع است و در صورت لزوم پیگرد قانونی نیز در بر خواهد داشت.

علاوه بر موارد بالا برای استفاده از امکانات این انجمن لازم است که موارد زیر را راعیت فرمایید :
1- کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام  کاربری استفاده نمایند.
2-استفاده از نام های نامناسب و خلاف شرع جهت نام کاربری بدون تذکر حذف خواهند شد و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.
3-استفاده از چندین حساب کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده نام های کاربری اضافی حذف خواهند شد.
4-کاربران توجه داشته باشند که در هنگام ارسال مطلب میبایست از کلمات مناسب استفاده کنند در غیر این صورت اکانت کاربر حذف و آی پی برای همیشه مسدود خواهد شد
5-مسئولیت تمامی ارسال های کاربران برعهده خود ارسال کننده بوده و مدیران انجمن هیچ مسئولیتی برعهده ندارند
6-درصورت معرفی محصولات طراحان و یا شخص دیگری که انجام شده لازم است جهت احترام مترجم  منبع آن ذکر گردد
7-در ارسال مطلب خود دقت کنید و در انجمن مربوطه درج کنید و از ارسال یک مطلب در چند انجمن جدا خودداری کنید و برای درخواست انجمن جدید از مدیریت درخواست کنید.
8-کاربران می بایست در برخورد با دیگر کاربران رعایت ادب و احترام را بجا آورند و از استفاده از کلمات و جملاتی که باعث آزرده شدن دیگر کاربران شود خودداری کنند.
9-در هنگام پاسخ به سوالات دیگر کاربران از به کاربردن الفاضی که باعث ناراحتی و دلسردی کاربران می شوند جدا پرهیز کنید زیرا ممکن است بعضی از کاربران به تازگی با مباحث این انجمن آشنا شده باشند و حتی ممکن است سئوالات بسیار ساده و یا ابتدایی بپرسند.لذا خواهشمندیم به سئوالات دیگر کاربران در کمال صبر و خوشرویی پاسخ دهید.
10-در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف از جمله توهین به دیگر کاربران و نیز مدیران با کاربر خاطی برخورد خواهد شد . اما ایشان می توانند در صورت اعتراض به اخطار آدرس تاپیک را جهت رسیدگی سریع برای مدیران سایت ارسال نمایند.
11-مباحث مربوط به هک و ایجاد خرابکاری و اختلال در سایت های دیگر به هر نحو در انجمن ممنوع می باشد ولی تذکر حفره‌های امنیتی کشف شده که جنبه آگاه سازی و اطلاع رسانی به کاربران را دارد مانعی ندارد.
12-به کاربردن واژگاه و جملاتی که جنبه توهین یا بی ارزش کردن زحمات اعضای انجمن و یا مدیران آن را داشته باشد چه در ارسال ها و چه در امضاء مجاز نمی باشد و کاربر خاطی اخراج می گردد.
13-قراردادن تصویر در امضاء به علت کند شدن فرآیند سایت ممنوع بوده و کاربران تنها مجاز به استفاده از متون در امضای خود می باشند.
14-از استفاده نام هایی مانند:admin و از این نوع اسم ها ممنوع بوده و اکانت شخص بدون اخطار حذف میشود
15-این قوانین ممکن است در آینده تغییر و یا بندهایی به آن اضافه گردد. لذا توصیه می گردد در دوره های معین قوانین انجمن را یکبار دیگر مرور نمایید تا از آخرین تغییرات مطلع گردید.

باتشکر مدیریت انجمن

امضای کاربر : ««این بار تو بگو دوستت دارم»»
 ـ/ـ نترس ـ
««من آسمان را گرفتم که به زمین نیاد»»

سه شنبه 05 دی 1391 - 22:46
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

ياسي رنک ، افزايش پيج رنک سايت